Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

+199

 

zadowolonych klientów w formie

8640+

 

przeprowadzonych sesji treningowych

7 lat

 

doświadczenia w pracy z podopiecznymi

OPINIE PODOPIECZNYCH

Rafał


"...Byłem zawsze dość negatywnie nastawiony do "trzymania się zasad" jakichkolwiek, a co dopiero tych dotyczących jedzenia czy ruchu w ciągu dnia. Finalnie okazało się, że "nie taki diabeł straszny" i wszystko zostało idealnie przygotowane przez Adama, tak, że małe efekty były widoczne bardzo szybko (i wcale nie oznaczało to jakiegoś ścisłego rygoru, o nie :) !). Szczerze polecam..."

Arek
 

"Z Adamem trenuje od 2 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Prócz pełnego wywiadu przed treningami, Adam dostarcza mnóstwo wiedzy w trakcie treningów, która pomaga zrozumieć jak działa nasz organizm.Jestem bardzo zadowolony z uzyskanych wyników, a to jeszcze nie koniec 😉"

Asia


"Adam to profesjonalista w każdym calu. W trakcie treningu jest skupiony wyłącznie na Tobie... ...nie ważne jakie masz choroby przewlekłe, a nawet czy jesteś w ciąży lub tuż po porodzie! U tego trenera możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Polecam z całego serca!"

KONTAKT

KONTAKT

kontakt e-mail

+48 602104142

Go4Fitap

Kontakt

kontakt e-mail

+48 602104142

Go4Fitap

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Wypełnij formularz

Gdzie trenujemy?

 

W studio treningu personalnego Go4Fit przy ulicy Lipowej 15/17

Wypełnij formlarz!

Dołącz do grona naszych zadowolonych podopiecznych. Wypełnij formularz poniżej , zadzwoń lub napisz wiadomość na adres e- mail. Umów się na pierwsze spotkanie i zacznij trenować z nami. Na podstawie wywiadu, pomiarów i treningu diagnostycznego zaplanujemy Twój progres. Każdy nasz podopieczny otrzyma plan żywieniowy gratis! 

Twoje imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Twój numer telefonu

Usługa:

Treść wiadomości:

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

kontakt e-mail

+48 602104142

Go4Fitap

7 lat

 

doświadczenia w pracy z podopiecznymi

To nas wyróżnia. Pracujemy razem w zespole. Dodatkowo każdy z nas jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Skorzystaj z naszej fachowej wiedzy, żeby osiągnąć sukces zdrowotny i sylwetkowy.

 

Zespół

Jestem magistrem farmacji i trenerem personalnym. Moją pasją od drugiego roku studiów stał się zdrowy styl życia i prewencja chorób cywilizacyjnych. Podczas pracy w aptece, każdego roku spotykałem pacjentów, którzy co miesiąc kupowali stale te same leki. Z radością patrzę jak nasi kolejni podopieczni mogą odstawić leki na nadciśnienie czy cukrzycę stosując się do naszych zaleceń żywieniowych i regularnie trenując pod naszym okiem.

Moje doświadczenie:
* Współpraca z osobami z nadwagą i otyłością

* Współpraca z osobami z niedowagą i niską masą mięśniową

* Współpraca z osobami z nadciśnieniem 
* Współpraca z kobietami w ciąży i po ciąży

* Treningi 2osobowe z różnymi celami

* Współpraca z osobami po urazach i kontuzjach

Jestem absolwentem fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W mojej pracy pomagam ludziom spełnić ich cele, odzyskać sprawność i pozbyć się przewlekłych dolegliwości bólowych. Model moich działań bazuje na połączeniu doświadczenia z medycyną opartą o dowody naukowe. Posługuję się także nowoczesnymi odkryciami z neurologii funkcjonalnej i optymalizacji programowania treningowego. Zapewniam holistyczne podejście, oparte o kompleksową diagnostykę układu ruchu. Na jej podstawie konstruuję zindywidualizowany plan treningowy i pomagam wdrożyć wspomagające proces treningu zmiany stylu życia: regulację stresu, optymalizację jakości snu oraz żywienia. Po nocach marzę, że uda mi się połączyć pracę ruchem z terapią manualną. Piję też znacznie za dużo kawy.

Kamil Skrok

Dominika Drelich

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku „fizjoterapia” z tytułem magistra oraz certyfikowanym trenerem personalnym. Od najmłodszych lat związana byłam z aktywnością fizyczną, a przede wszystkim z tenisem stołowym, który uprawiałam w jednym z podkarpackich klubów sportowych. Na co dzień pracuję z pacjentami ortopedycznymi oraz z osobami, które pragną poprawić swoją sprawność fizyczną, a co za tym idzie wznieść na wyższy poziom codzienne funkcjonowanie w swoim środowisku. Pomagam także borykającym się z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi w bezpieczny i efektywny sposób wejść w świat treningu siłowego. Szczególny nacisk kładę na wnikliwy wywiad obejmujący nie tylko diagnostykę ruchową, ale również analizę dotychczasowych nawyków związanych z trybem pracy zawodowej, żywieniem oraz regeneracją. Stale poszerzam swoje kompetencje, biorąc udział w szkoleniach poświęconych współczesnym metodom terapeutycznym w fizjoterapii i sporcie. W wolnym czasie słucham branżowych podcastów oraz próbuję nowych rzeczy w towarzystwie najbliższych.

Absolwent kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Budowanie solidnych fundamentów po kontuzji? Zrzucenie kilku zbędnych kilogramów? Brak siły na 1 podciągnięcie więcej?Brzmi jak wyzwanie?

Podejmij je razem ze mną. Jestem magistrem fizjoterapii zafascynowanym światem sportu oraz dobrą lekturą. Współpracuje z Akademią Widzew Łódź dbając o zdrowie zawodników, ich przygotowanie motoryczne oraz pomagam w pozbyciu się dolegliwości bólowych. Poszerzam swoje horyzonty zarówno w pracy manualnej, ale również jako trener przygotowania motorycznego.

Patryk Trzaska

Adam Pawlak

Asia
 
"Adam to profesjonalista w każdym calu. W trakcie treningu jest skupiony wyłącznie na Tobie... ...nie ważne jakie masz choroby przewlekłe, a nawet czy jesteś w ciąży lub tuż po porodzie! U tego trenera możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Polecam z całego serca!"