Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Konsultacja

Żywieniowa

 

 

Jakość żywienia ludzi wciąż zostawia wiele do życzenia. Świadomość na temat zdrowego odżywiania pomimo dostępnej wiedzy jest mała. Jeśli zmiana nawyków żywieniowych stanie się Twoja bezproblemową codziennością, osiągniesz swój mały, wielki sukces. Poprawisz stan swojego zdrowia, a co za tym idzie jakość życia.

 

ok. 60 min

online lub osobiście

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

1

Zyskasz wiedzę na temat swojego żywienia. Podpowiemy Ci nie tylko co jeść, ale też wyjaśnimy szczegółowo dlaczego. Dzięki temu pory posiłków i rodzaje produktów będziesz przyswajać z pełnym zrozumieniem. 

2

Obronimy Cię przed chorobami metabolicznymi. Dzięki edukacji na temat zdrowego stylu życia zagwarantujemy Ci ochronę i skuteczną prewencję przed otyłością i chorobami sercowo naczyniowymi.

3

Wyposażymy Cię w wiedzę na temat regeneracji i aktywności pozatreningowej, która pomoże Ci skutecznie budować masę mięśniową i redukować tkankę tłuszczową.

4

Uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Dzięki konsultacji i realizacji planu żywieniowego pozbędziesz się zbędnej ilości tkanki tłuszczowej, uzyskasz wymarzony wygląd i zyskasz dużo pewności siebie.

KONTAKT

KONTAKT

kontakt e-mail

+48 602104142

Go4Fitap

Kontakt

kontakt e-mail

+48 602104142

Go4Fitap

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Go4Fit Adam Pawlak

Wypełnij formularz

Gdzie trenujemy?

 

W studio treningu personalnego Go4Fit przy ulicy Lipowej 15/17

Wypełnij formlarz!

Dołącz do grona naszych zadowolonych podopiecznych. Wypełnij formularz poniżej , zadzwoń lub napisz wiadomość na adres e- mail. Umów się na pierwsze spotkanie i zacznij trenować z nami. Na podstawie wywiadu, pomiarów i treningu diagnostycznego zaplanujemy Twój progres. Każdy nasz podopieczny otrzyma plan żywieniowy gratis! 

Twoje imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Twój numer telefonu

Usługa:

Treść wiadomości:

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

kontakt e-mail

+48 602104142

Go4Fitap